ЕВРОПСКИ КВИЗ НА ПАРИ

2019

ФИНАЛЕ ВО БРИСЕЛ - МАЈ 2019!

Ранг листа на натпреварувачи на националниот натпревар

ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА КВИЗОТ И НАТПРЕВАРУВАЈТЕ СЕ ЗА МЕСТО ВО ФИНАЛЕТО ВО МАЈ 2019 ВО БРИСЕЛ!

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ПОТРЕБИТЕ НА ЕВРОПСКИ КВИЗ НА ПАРИ

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА НАСТАВЕН КАДАР ЗА ЕКП

Loader
Loading...
EAD Logo
Taking too long?
Reload Reload document

|

Open Open in new tab

Download [0.99 MB]

Пријавени класови за натпреварот „Европски квиз на пари” - 2019 година

Вести за Европски квиз на пари 2019